Наші проекти

Завод з переробки твердих побутових відходів на території  Шпанівської сільської ради Підприємство з виробництва комбікормів за адресою: провулок Проїзний 11  в м. Дубно, Рівненської області Вагоноперекидач для обслуговування вугільного господарства, що забезпечує переведення обертових печей Здолбунівсього цементного заводу ВАТ «Волинь-Цемент» компанії «Dyckerhoff Ukraine» з газу на вугілля Завод з переробки твердих побутових відходів на території  Шпанівської сільської ради Підприємство з виробництва комбікормів за адресою: провулок Проїзний 11  в м. Дубно, Рівненської області Збільшення потужності заводу по виробництву гібридного насіння кукурудзи та інших зернових
культур ПрАТ "Райз-Максимко"
Вагоноперекидач для обслуговування вугільного господарства, що забезпечує переведення обертових печей Здолбунівсього цементного заводу ВАТ «Волинь-Цемент» компанії «Dyckerhoff Ukraine» з газу на вугілля

Переглянути все

Будівельники закупили теплі речі для бійців «Горині»

26-10-2014

Бушлати, рукавиці, шапки, термобілизну, шкарпетки, каремати отримають найближчими днями військові батальйону «Горинь». Теплі речі зараз вкрай необхідні на Сході.

«Оскільки зараз погіршилися погодні умови, випадають дощі, ночі холодні, нам важливо не допустити простудні захворювання особового складу. Тому ця адресна допомога від ОДА зараз дуже доречна і потрібна», - зазначив командир батальйону Олександр Цись.

Закупити теплі речі бійцям допомогли благодійники, зокрема, представники будівельної галузі Рівненщини. Загалом було витрачено за придбання амуніції більше 200 тисяч гривень.

«До нашої спілки входить понад 40 будівельних компаній, які відразу відгукнулися на заклик адміністрації про допомогу хлопцям з батальйону. Кожен з будівельників дав хто скільки може, і за два дні ми зібрали більше 100 тисяч. Наш представник разом з помічником голови ОДА самі їздили і закуповували теплі речі бійцям. За кілька днів усе придбали і ось тепер відправляємо машину на Схід. Це вже не перша наша допомога військовим. Раніше ми вже передавали у зону АТО автомобілі, зараз готуємо до відправки ще один позашляховик», - розповів засновник громадської спілки «Будівельний сектор Рівненщини» Юрій Чаборай.

«Після відправки цього вантажу батальйон буде забезпечений теплими речами на 100 відсотків. Ті прохання, які мені озвучили бійці 10 днів тому під час мого перебування у батальйоні на Сході, ми сьогодні закрили. Тепер плануємо придбати хлопцям тепле військове взуття. Хочу відмітити, що ми відразу закуповуємо на весь особовий склад, щоб бійці батальйону мали однаковий вигляд», - зауважив голова ОДА Сергій Рибачок.

Працівники Головного управління ДСНС в Рівненській області завантажили теплі речі у машину, яка відразу виїхала на Схід.