Останні новини

Привітання з нагоди Дня будівельника

     Шановні працівники будівельної галузі! 
Щиро вітаємо Вас ...

Громадська спілка спільно з благодійним фондом "Друг" ...

Громадська спілка "Будівельний сектор Рівненщини" спільно з ...

Будівельники закупили теплі речі для бійців «Горині»

Бушлати, рукавиці, шапки, термобілизну, шкарпетки, каремати отримають ...

Підприємство з виробництва комбікормів за адресою: провулок Проїзний 11 в м. Дубно, Рівненської області

Адреса:

провулок Проїзний 11, м. Дубно, Рівненська область

Дата здачі:

31 жовтня 2014 р.

Партнери:

Тзов "Будтех-Пром"

ТзОВ "Екорембуд" ЛТД

Елеваторна складова підприємства із виробництва комбікормів у м. Дубно Рівненської області потужністю 189,2 тис. тон одночасного зберігання кукурудзи, що збільшує загальну потужність одночасного зберігання зерна Дубенського комплексу до 277 тис. тон кукурудзи. У 2015 році компанія планує відкрити та ввести в роботу комбікормовий завод продуктивністю 30 тон на годину.

Інфраструктура об’єкта складається з шести силосів фірми AGI об’ємом 22,7 тис. куб. м кожен та трьох силосів об’ємом 37,2 тис. куб. м кожен. Крім того, у відділенні сушки зернових встановлено дві сушарки продуктивністю 250 тон в годину кожна. Також на елеваторі встановлено очистну башту з норіями фірми AGI.

Приймальне відділення для автомобільного транспорту має потужність 500 тон на годину, відділення відвантаження зернових на залізничний транспорт може обслуговувати вантажі в обсязі 250 тон на годину.

Виробничий корпус комбікормового заводу буде обладнано устаткуванням фірми Buhler продуктивністю 30 тон на годину. Крім того, на території також є адміністративно-побутовий корпус із лабораторією, очисні споруди та інші технологічні будівлі.